Call to action

Kdo pro vás kuchařku připravuje?

Jsme tým k sežrání. Holky, které baví jídlo, ale ne vždycky je baví dospělácký svět.

 

A tak jsme se rozhodly pustit se do hravé kuchařky, která bude bavit především děti, ale možná i ty dospělé, kteří stejně jako my nikdy tak úplně nevyrostli. Spojujeme v ní naší hravost s fascinací dětským světem a láskou k jídlu!

Při tom všem nás doprovází náš malý Kukku, neposedný kukaččí kamarád, který se zrodil pod perem naší ilustrátorky. Právě teď létá po světě a hledá nápady, co dobrého bychom si společně v kuchyni mohli připravit. Jeho recepty jsou tak snadné a zábavné, že si je s radostí zvládne připravit i sám!

Momentálně pracujeme na důležitém úkolu – sbíráme jeho úplně nejoblíbenější recepty, abychom je v nejbližší době vydaly knižně! Jako ochutnávku na tomto webu najdete tři ukázkové recepty, které si můžete vyzkoušet, než ten okamžik nastane :) Teď už jen ladíme poslední detaily s nakladatelstvím Bežíliška a grafickým studiem Toman Design a pak hurá do tiskárny! :)

Sledujte náš facebook nebo instagram, případně nám na sebe nechte email , ať se o vydání nové kuchařky dozvíte jako první!

 

 

Zajímá vás, co ještě tvoříme? Nahlédněte na naše hřiště nápadů www.kukku.cz